Hakkımızda

Damak Gıda

Biz Kimiz

Biz, yaklaşık 10.000 yıl öce buğdayın ilk kez üretildiği, tarımsal devrimin yaşandığı kadim Anadolu topraklarının çocuklarıyız. Buğdayı, ateş ile buluşturarak enfes lezzetlere dönüştüren, günümüz unlu mamül ürünlerinin temellerini atan Çatalhöyük’ün mirasçısıyız.

 

 

Dünyanın en doğal ve en lezzetli kurabiyelerini üretmek hedefi ile 1993 yılında Konya’da başladı hikayemiz. Müşteri memnuniyetini önceleyen, ürün güvenliği ve kaliteden taviz vermeyen ve Ar-Ge ve inovasyona odaklanan üretim anlayışımız ile her geçen gün daha da büyümekte, Anadolu’nun eşsiz tatlarından oluşan kurabiyelerimizi dünyanın farklı coğrafyaları ile buluşturma hedefi ile ilerlemekteyiz.

 


Türkiye'nin En Büyük

Kurabiye Üretim Tesisi

Güçlü finans yapısı, kalite ve ürün güvenliğini önceleyen üretim anlayışı ve planlı büyüme modeli bizi kurulu kapasite açısından Türkiye’nin en büyük kurabiye üretim tesislerinden birisi konumuna yükseltmiştir.

Kadın istihdamı büyük önem verilen alanlardan biri olup, toplam istihdamın %60’ı kadınlardan oluşmaktadır. Bu oran dünya ortalamasının üzerindedir.

 

 

Güvenli Gıda

Güvenli Gelecek

Gıda üretiminin en önemli aksı olan kalite, hijyen ve gıda güvenliği hassasiyetimiz uluslararası çapta geçerliliği olan The Food Safety System Certification 22000 (FSSC 22000), TSE 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE 22000-2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleriyle tescillenmiş olup, bu alanda sürekli yeni belgelendirme çalışmalarımız devam etmektedir.

 

 

Kadim topraklardan unutulmaz lezzetlere uzayan bu emek hikayemizde; üretim hassasiyetimizle de kalite politikamızla da, gelecek vizyonumuzla da

BİZ ASLINDA SİZİZ….